Начало » Проблеми/Въпроси/Предложения » Предложение за форума.
Предложение за форума.
Потребителят е извън линияsmurfavr
Тема: Предложение за форума. » 17.12.2018г. в 19:03:49ч. #0
  • Контакти: smurfavr Изпрати лично съобщение до "smurfavr"
1.Премахнете полетата за рожден ден и година при регистрация.
2.ПРИ ВЛИЗАНЕ В ФОРУМА С winxp не ме пуска и ми изписва това. Този сайт не може да осигури защитена връзка fps-games.bg използва неподдържан протокол. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.Клиентът и сървърът не поддържат обща версия на протокола SSL или общ комплект за шифроване през него. Вероятна причина за това е, че сървърът се нуждае от алгоритъма RC4, който вече не се смята за надежден.

3.Премахнете опцията от профилите за автоматично запазване на профила.При не активност профила  да бъде изтрит.

4.Добавете в падащото меню модове за HL ПРИ ДОБАВЯНЕТО НА СЪРВЪР както и банери за хл които са генерират автоматично от сайта защото в момента  и двете неща са за цс.

5.При добавянето на линк към ФБ в профила има ограничение от 30 символа което не е достатъчно  да се постави целия линк.
Последна промяна от PaTaTyu на 29.03.2019, 08:18:39 pm, променена общо 8 път/и

Потребителят е извън линияFPS-Gam3r / WaLLHack
Re: Предложение за форума. » 17.12.2018г, 20:52:16ч. #1
Ок, защо да премахнем опцията за автоматочно запазване на активните профили? Ние така премахваме неактивните в продължение на 3 месеца, този период може да се одължи при нужда
Последна промяна от FPS-Gam3r на 17.12.2018, 21:00:54 pm, променена общо 1 път/и
Signature from » FPS-Gam3r «
Re: Предложение за форума. » 17.12.2018г, 22:54:00ч. #2
Какво ви пречат не активните профили?Да сте видели някъде  сайт/форум да премахва нередовните потребители?Някои може да се сети след 6 месеца друг след година и т.н.т  да посети форума и какво влиза и на ново регистрация.Всички сайтове се борят за потребители вие искате да ги махат,че са не активни.Това според мен е несериозно.
Re: Предложение за форума. » 18.12.2018г, 09:38:53ч. #3
Това, че я има тази опция не виждам какво пречи, пак казвам за сега периода е 3м, мога и да одължа да е вечен и пак да си седи запазването на аканут, все пак за премахването и е много трудоемка работа
Re: Предложение за форума. » 19.12.2018г, 12:24:45ч. #4
Проблема пак започна. 2.ПРИ ВЛИЗАНЕ В ФОРУМА С winxp не ме пуска и ми изписва това. Този сайт не може да осигури защитена връзка fps-games.bg използва неподдържан протокол. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.Клиентът и сървърът не поддържат обща версия на протокола SSL или общ комплект за шифроване през него. Вероятна причина за това е, че сървърът се нуждае от алгоритъма RC4, който вече не се смята за надежден.
Re: Предложение за форума. » 20.12.2018г, 13:47:14ч. #5
[quote] Проблема пак започна. 2.ПРИ ВЛИЗАНЕ В ФОРУМА С winxp не ме пуска и ми изписва това. Този сайт не може да осигури защитена връзка fps-games.bg използва неподдържан протокол. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.Клиентът и сървърът не поддържат обща версия на протокола SSL или общ комплект за шифроване през него. Вероятна причина за това е, че сървърът се нуждае от алгоритъма RC4, който вече не се смята за надежден. [/quote] Я виж сега как е ? , полетата за FB при регистрация и промяна на профил са променени до 60 символа
Потребителят е извън линияPaTaTyu
Re: Предложение за форума. » 20.12.2018г, 16:51:39ч. #6
Smurf би ли погледнал отново дали имаш проблеми със SSL защото ние сме с windows 7 ultimate и windows 7 profesional и нямаме проблеми с Google Chrome
Signature from » PaTaTyu «
Re: Предложение за форума. » 20.12.2018г, 22:04:24ч. #7
Пак си е същото. Проблема маи идва от хрома,че е по стара версия.
Re: Предложение за форума. » 21.12.2018г, 15:29:01ч. #8
[quote] полетата за FB при регистрация и промяна на профил са променени до 60 символа [/quote] Проблема с  дължината на ФБ линковете все още не работи.
Последна промяна от smurfavr на 21.12.2018, 15:30:12 pm, променена общо 1 път/и
Re: Предложение за форума. » 21.12.2018г, 21:33:00ч. #9
[quote] [quote] полетата за FB при регистрация и промяна на профил са променени до 60 символа [/quote] Проблема с  дължината на ФБ линковете все още не работи. [/quote] Готово, забравил съм формата да преправя.
Последна промяна от FPS-Gam3r на 23.12.2018, 18:42:44 pm, променена общо 1 път/и
Потребителят е извън линияPaTaTyu
Re: Предложение за форума. » 29.03.2019г, 08:16:15ч. #10
[quote] 1.Премахнете полетата за рожден ден и година при регистрация. [s] 2.ПРИ ВЛИЗАНЕ В ФОРУМА С winxp не ме пуска и ми изписва това. Този сайт не може да осигури защитена връзка fps-games.bg използва неподдържан протокол. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.Клиентът и сървърът не поддържат обща версия на протокола SSL или общ комплект за шифроване през него. Вероятна причина за това е, че сървърът се нуждае от алгоритъма RC4, който вече не се смята за надежден. [/s] 3.Премахнете опцията от профилите за автоматично запазване на профила.При не активност профила  да бъде изтрит. 4.Добавете в падащото меню модове за HL ПРИ ДОБАВЯНЕТО НА СЪРВЪР както и банери за хл които са генерират автоматично от сайта защото в момента  и двете неща са за цс. 5.При добавянето на линк към ФБ в профила има ограничение от 30 символа което не е достатъчно да се постави целия линк. [/quote] 1.Премахнете полетата за рожден ден и година при регистрация. - Това не са лични данни, и не е нужно да ги махаме. 3.Премахнете опцията от профилите за автоматично запазване на профила.При не активност профила  да бъде изтрит. - Опцията е изключена за неопределено време, тази опция евентуално ще бъде активирана на много по късен етап от време. 5.При добавянето на линк към ФБ в профила има ограничение от 30 символа което не е достатъчно да се постави целия линк. - Като цяло, опцията която е добавена "за връзка с вас" и по специално Facebook е с цел, ако е нужно да се свърже някой от екипа на FPS-Games.BG(визирам от Модератор нагоре), с някой потребител, относно услуга/и в сайта, да има възможността да бъде открит лесно и бързо, ако въпросния потребител желае да бъде облагодетелстван с "Права в сървърите ни" или друг вид услуги, които ще бъдат добавяни към профила му в сайта. [u][color=aqua]Опцията е коригирана и вече работи коректно.[/color][/u]
Signature from » PaTaTyu «
  •  Приятелски Банери Скрий

•  CS Global Offensive

•  Приятели Скрий

•  Списък с членовете Скрий
  • Последно регистриран: marto